See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: PN-30/26 Dostawa i konfiguracja nowych oraz modernizacja posiadanych elementów infrastruktury serwerowo-sieciowej wraz z przedłużeniem opieki serwisowej posiadanych urządzeń
Beschreibung: PN-30/26 Dostawa i konfiguracja nowych oraz modernizacja posiadanych elementów infrastruktury serwerowo-sieciowej wraz z przedłużeniem opieki serwisowej posiadanych urządzeń. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 1 do specyfikacji stanowiącym integralną jej część.
Vorherige Bekanntmachung: 321218-2026
Interne Kennung: PN-30/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa i konfiguracja nowych oraz modernizacja posiadanych elementów infrastruktury serwerowo-sieciowej wraz z przedłużeniem opieki serwisowej posiadanych urządzeń
Beschreibung: Dostawa i konfiguracja nowych oraz modernizacja posiadanych elementów infrastruktury serwerowo-sieciowej wraz z przedłużeniem opieki serwisowej posiadanych urządzeń. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 1 do specyfikacji stanowiącym integralną jej część.
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 72268000 Bereitstellung von Software