See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ramenwas 2026 - 2030
Beschreibung: Artikel 43 van de wet van 17 juni 2016 De looptijd van de opdracht overschrijdt de limiet van 48 maanden. Rechtvaardiging: De aanbestedende overheid kiest ervoor om een langdurige en duurzame samenwerking aan te gaan, rekening houden met de beste prijs-kwaliteitsverhouding. In dit dossier moeten de inschrijvers alle 48 locaties bezocht hebben. Zoniet kunnen ze geen offerte indienen. Dit neemt heel wat tijd in beslag gezien het om heel wat locaties gaat. Bovendien was de voorbereiding van dit dossier heel intensief waarbij veel verschillende actoren betrokken waren die telkens individueel gecontacteerd dienden te worden.
Interne Kennung: PPP0WW-827/6091/tdjd2026_004
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ramen wassen gebouwen Mintus en verenigingen
Interne Kennung: tdjd2026_004_1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP0WW-827/6091/tdjd2026_004
Type procedure: Andere procedure in één fase
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90911300 Wassen van ramen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: tdjd2026_004_1