2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inrichting Gemeentelijke opvang woningen voor ontheemde uit Oekraïne - Gemeente Rijswijk
Beschreibung: De Aanbestedende dienst beoogt één Raamovereenkomst te sluiten met één Opdrachtnemer voor het Gebruiksklaar opleveren van opvangwoningen voor Oekraïense ontheemden. De Opdracht omvat de inrichting van 36 woningen binnen een wooncomplex (fase 2) en daarnaast een variërende instroom van één (1) tot vier (4) zelfstandige woningen per maand. De Opdrachtnemer is verantwoordelijk voor het leveren, plaatsen, installeren, monteren en beheren van de volledige inrichting, inclusief tv‑ en internetvoorzieningen, afgestemd op het type woning en het aantal bewoners. Voor zelfstandige woningen omvat de dienstverlening aanvullend ook sleutelbeheer en het uitvoeren van incidentele, woningafhankelijke werkzaamheden. De totale geraamde waarde inclusief verlengingsopties betreft €4.240.000 exclusief btw over vier jaar.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39140000 Haushaltsmöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel, 50850000 Reparatur und Wartung von Möbeln, 72411000 Anbieter von Internetdiensten (ISP), 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie: Mogelijke overname van reeds geplaatste inrichting in wooncomplex fase 1 door Opdrachtnemer. Optie: Eventuele overname inrichting door bewoners na afloop van de opvangopgave.