See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego i wielorazowego użytku dla Zespołu Opieki Zdrowotnej we Włoszczowie – Szpitala Powiatowego im. Jana Pawła II.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego i wielorazowego użytku dla Zespołu Opieki Zdrowotnej we Włoszczowie – Szpitala Powiatowego im. Jana Pawła II.
Vorherige Bekanntmachung: 175290-2026
Interne Kennung: 03/02/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692800 Dialyselösungen, 33181520 Verbrauchsmaterial für Nierendialyse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego i wielorazowego użytku dla Zespołu Opieki Zdrowotnej we Włoszczowie – Szpitala Powiatowego im. Jana Pawła II. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem asortymentu, ilości oraz wymagań jakościowych wchodzących w zakres przedmiotu poszczególnych części zamówienia znajduje się w Zestawieniu sprzętu jednorazowego i wielorazowego użytku” – szczegółowy formularz asortymentowo cenowy stanowiący załącznik nr 1 pogrupowany w pakiety od 1 do 43 niniejszej SWZ (pakiet nie podlega podziałowi).
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamówienie nie przewiduje prawa opcji
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10
Interne Kennung: Pakiet nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11
Interne Kennung: Pakiet nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12
Interne Kennung: Pakiet nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13
Interne Kennung: Pakiet nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14
Interne Kennung: Pakiet nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15
Interne Kennung: Pakiet nr 15