See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NADZÓR GEODEZYJNY NAD AKTUALIZACJĄ EWIDENCJI GRUNTÓW I BUDYNKÓW W ZAKRESIE BUDYNKÓW I LOKALI
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: NADZÓR GEODEZYJNY NAD AKTUALIZACJĄ EWIDENCJI GRUNTÓW I BUDYNKÓW W ZAKRESIE BUDYNKÓW I LOKALI W RAMACH REALIZACJI PROJEKTU PROJEKT PN. „CYFROWE ROZWIĄZANIA DLA GEODEZJI POWIATU CHRZANOWSKIEGO” WSPÓŁFINANSOWANY JEST ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ W RAMACH PROGRAMU FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA MAŁOPOLSKI 2021-2027” 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (Warunki Techniczne) stanowi załącznik A do SWZ – plik w formie PDF. Kod CPV- 71354000-0- Usługi sporządzania map 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w SWZ, jak i we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ. 4. Wykonawca musi zaoferować przedmiot zamówienia zgodny z wymogami Zamawiającego określonymi w SWZ. 5. Wykonawca musi zaoferować co najmniej 36 miesięczny okres gwarancji na wykonane usługi. 6. Zamawiający wymaga, aby usługi - o ile nie są (będą) wykonywane przez daną osobę w ramach prowadzonej przez nią działalności gospodarczej - były wykonywane przez osoby zatrudnione przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę. 7. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia, noszące znamiona stosunku pracy w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 2023 r. poz. 1465). Wykonawca zobowiązany jest zatrudnić na umowę o pracę minimum 6 osób - geodetów (tzn. posiadających wykształcenie w dziedzinie geodezji) przy realizacji zadania wykonujących czynności wynikające z przepisów ustawy Prawo geodezyjne i kartograficzne i wynikających z niej przepisów wykonawczych. Sposób dokumentowania i weryfikacji zatrudnienia osób przez Wykonawcę - zawarto we wzorze umowy (zał. nr 3 do SWZ). W przypadku rozwiązania stosunku pracy przed zakończeniem realizacji zamówienia, Wykonawca będzie zobowiązany do niezwłocznego zatrudnienia na to miejsce innej osoby. Sposób uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez Wykonawcę wymagań, oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań - zawarto we wzorze umowy (zał. nr 3 do SWZ). Oferta Wykonawcy, który wykonuje aktualizację ewidencji gruntów i budynków w zakresie budynków i lokali nad którymi ma być sprawowany nadzór zostanie odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 - jej treść jest niezgodna z warunkami zamówienia.
Interne Kennung: ZP.272.6.PN.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71354000 Kartografiedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: NADZÓR GEODEZYJNY NAD AKTUALIZACJĄ EWIDENCJI GRUNTÓW I BUDYNKÓW W ZAKRESIE BUDYNKÓW I LOKALI W RAMACH REALIZACJI PROJEKTU PROJEKT PN. CYFROWE ROZWIĄZANIA DLA GEODEZJI POWIATU CHRZANOWSKIEGO WSPÓŁFINANSOWANY JEST ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ W RAMACH PROGRAMU FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA MAŁOPOLSKI 2021-2027
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: NADZÓR GEODEZYJNY NAD AKTUALIZACJĄ EWIDENCJI GRUNTÓW I BUDYNKÓW W ZAKRESIE BUDYNKÓW I LOKALI W RAMACH REALIZACJI PROJEKTU PROJEKT PN. CYFROWE ROZWIĄZANIA DLA GEODEZJI POWIATU CHRZANOWSKIEGO WSPÓŁFINANSOWANY JEST ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ W RAMACH PROGRAMU FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA MAŁOPOLSKI 2021-2027 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (Warunki Techniczne) stanowi załącznik A do SWZ – plik w formie PDF. Kod CPV- 71354000-0- Usługi sporządzania map 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w SWZ, jak i we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ. 4. Wykonawca musi zaoferować przedmiot zamówienia zgodny z wymogami Zamawiającego określonymi w SWZ. 5. Wykonawca musi zaoferować co najmniej 36 miesięczny okres gwarancji na wykonane usługi. 6. Zamawiający wymaga, aby usługi - o ile nie są (będą) wykonywane przez daną osobę w ramach prowadzonej przez nią działalności gospodarczej - były wykonywane przez osoby zatrudnione przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę. 7. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia, noszące znamiona stosunku pracy w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 2023 r. poz. 1465). Wykonawca zobowiązany jest zatrudnić na umowę o pracę minimum 6 osób - geodetów (tzn. posiadających wykształcenie w dziedzinie geodezji) przy realizacji zadania wykonujących czynności wynikające z przepisów ustawy Prawo geodezyjne i kartograficzne i wynikających z niej przepisów wykonawczych. Sposób dokumentowania i weryfikacji zatrudnienia osób przez Wykonawcę - zawarto we wzorze umowy (zał. nr 3 do SWZ). W przypadku rozwiązania stosunku pracy przed zakończeniem realizacji zamówienia, Wykonawca będzie zobowiązany do niezwłocznego zatrudnienia na to miejsce innej osoby. Sposób uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez Wykonawcę wymagań, oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań - zawarto we wzorze umowy (zał. nr 3 do SWZ). Oferta Wykonawcy, który wykonuje aktualizację ewidencji gruntów i budynków w zakresie budynków i lokali nad którymi ma być sprawowany nadzór zostanie odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 - jej treść jest niezgodna z warunkami zamówienia.