41952-2026 - Ergebnis
Belgien – Bauarbeiten – ZOERSEL St.-Antonius GO! BS Klim-op - Nieuwbouw innovatieve basisschool - DESIGN & BUILD
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZOERSEL St.-Antonius GO! BS Klim-op - Nieuwbouw innovatieve basisschool - DESIGN & BUILD
Beschreibung: Bouw van een nieuwe school voor BS Klim-op te Zoersel (St.-Anthonius) voor 192 leerlingen, inclusief tijdelijke huisvesting en afbraak van de bestaande gebouwen en infrastructuur. De opdracht omvat de bouw van een nieuwe en compacte basisschool voor 192 kinderen te Zoersel (St.-Antonius), met inbegrip van omgevingsaanleg en tijdelijke huisvesting, evenals de afbraak van de bestaande gebouwen en infrastructuur op de site. De nieuwbouw voorziet in de nodige lokalen voor de kleuter- en lagere school, gemeenschappelijke ruimten, een turnzaal en administratieve lokalen. De school zet in op innovatief onderwijs, waarbij het kind centraal staat. Het indicatieve Projectbudget is 5.780.000 euro incl. BTW en studiekosten.
Interne Kennung: PPP095-6021/6052/GO/36801/03003001/2023/6021/WVC-EH
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: GO/36801/03003001/2023/6021/WVC-EH_1
Haupteinstufung (cpv): 45500000 Vermietung von Hoch- und Tiefbaumaschinen und -geräten mit Bedienungspersonal
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45520000 Vermietung von Maschinen für Erdbewegungen mit Bedienungspersonal, 45000000 Bauarbeiten