2. Verfahren
Verfahren
Titel: Komplexní pozemkové úpravy v k. ú. Očihov a části k. ú. Očihovec
Beschreibung: Provedení díla - vypracování návrhu komplexních pozemkových úprav v k. ú. Očihov a části k. ú. Očihovec, včetně nezbytných zeměměřičských činností určených pro obnovu katastrálního operátu (přesnost geometrického a polohového určení bude odpovídat kódu charakteristiky kvality 3 podle § 7 odst. 3 a bodu 13 přílohy vyhlášky č. 357/2013 Sb.), dále vyhotovení dokumentace pro zavedení výsledků KoPÚ do katastru nemovitostí, včetně DKM. Celková výměra dotčeného území činí 890 ha (k. ú. Očihov 884 ha, k. ú. Očihovec 6 ha).
Interne Kennung: SP7288/2021-508207
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001