See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Wdrożenie e-usług w „Centrum Medycznym w Łańcucie” Sp. z o.o.” w ramach inwestycji D 1.1.2. Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia (nabór konkurencyjny)”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, wdrożenie i rozbudowa systemów informatycznych oraz infrastruktury IT Zamawiającego zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załącznikach Nr 2.1-2.8 do SWZ oraz Załącznikach nr 1.1. i 1.2. do SWZ, w podziale na 8 pakietów (części): Pakiet I - Zakup i wdrożenie systemu do zarządzania majątkiem i aparaturą medyczną Zamawiającego; Pakiet II - Integracja i rozbudowa systemów informatycznych Zamawiającego wraz z dostawą niezbędnych urządzeń; Pakiet III - Wykonanie analizy ryzyka oraz opracowanie kompleksowej dokumentacji systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji oraz systemu zarządzania ciągłością działania wraz ze szkoleniami; Pakiet IV - Zakup wraz z dostawą sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem; Pakiet V - Zakup i dostawa urządzeń sieciowych wraz z oprogramowaniem; Pakiet VI - Serwer wraz z oprogramowaniem do backupu do odmiejscowienia kopii zapasowych; Pakiet VII - Rozbudowa szpitalnego systemu PACS/RIS i integracja z platformą usług inteligentnych PUI; Pakiet VIII - Zakup, dostawa i wdrożenie systemu do skanowania i cyfryzacji dokumentacji.
Vorherige Bekanntmachung: 238092-2026
Interne Kennung: SZP/380/11/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48610000 Datenbanksysteme, 48820000 Server, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72268000 Bereitstellung von Software, 72265000 Software-Konfiguration, 72263000 Software-Implementierung, 72800000 Computerrevision und -prüfung, 72254000 Softwaretests, 72254100 Systemprüfung, 79632000 Personalschulung, 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 48210000 Vernetzungssoftwarepaket, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 32413100 Router für Netzwerke, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 79131000 Dokumentationsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET I ZAKUP I WDROŻENIE SYSTEMU DO ZARZĄDZANIA MAJĄTKIEM I APARATURĄ MEDYCZNĄ ZAMAWIAJĄCEGO
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części 1 (Pakiet I) jest zakup i wdrożenie systemu do zarządzania majątkiem i aparaturą medyczną Zamawiającego, zgodnie z Załącznikami nr 2.1. oraz 1.1. do SWZ. W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca zapewni instalację wraz z wdrożeniem oraz szkoleniem w zakresie obsługi dla personelu Zamawiającego oraz obsługę serwisową przez 36 miesięcy.
Interne Kennung: Pakiet I
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48610000 Datenbanksysteme, 32420000 Netzausrüstung, 48180000 Medizinsoftwarepaket, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48820000 Server, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72265000 Software-Konfiguration, 72263000 Software-Implementierung
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET II INTEGRACJA I ROZBUDOWA SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH ZAMAWIAJĄCEGO WRAZ Z DOSTAWĄ NIEZBĘDNYCH URZĄDZEŃ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części 2 (Pakiet II) jest integracja i rozbudowa systemów informatycznych HIS Zamawiającego wraz z dostawą niezbędnych urządzeń, zgodnie z Załącznikiem nr 2.2. do SWZ. W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca dostarczy/zapewni m.in. system zarządzania bazami danych, system kancelaryjny wraz z wdrożeniem, system do podpisów/automatycznej digitalizacji dokumentacji papierowej, instalację sieci wifi z osprzętem i wykonaniem (WLAN), integrację z rozwiązaniem do automatycznej digitalizacji dokumentów papierowych, pulpity medyczne, system pulpitu anestezjologicznego, cyfrową kartę anestezjologa, system do planowania zabiegów rehabilitacyjnych, wymianę systemu laboratoryjnego w celu zapewnienia kompatybilności, integrację systemu laboratoryjnego z diagnostyką pod kątem zleceń elektronicznych, system zarządzania zasobami krwi z serologią oraz integracją z systemem e-krew, integrację z CeZ w zakresie digitalizacji karty leczenia, modernizację systemów backupowych.
Interne Kennung: Pakiet II
Haupteinstufung (cpv): 48610000 Datenbanksysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 48180000 Medizinsoftwarepaket, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48820000 Server, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72268000 Bereitstellung von Software, 72265000 Software-Konfiguration, 72263000 Software-Implementierung
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET III WYKONANIE ANALIZY RYZYKA ORAZ OPRACOWANIE KOMPLEKSOWEJ DOKUMENTACJI SYSTEMU ZARZĄDZANIA BEZPIECZEŃSTWEM INFORMACJI ORAZ SYSTEMU ZARZĄDZANIA CIĄGŁOŚCIĄ DZIAŁANIA WRAZ ZE SZKOLENIAMI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części 3 (Pakiet III) jest wykonanie analizy ryzyka oraz opracowanie kompleksowej dokumentacji systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji oraz systemu zarządzania ciągłością działania wraz ze szkoleniami, zgodnie z Załącznikiem nr 2.3. do SWZ. W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca wykona końcowy audyt bezpieczeństwa, potwierdzający realizację działań zwiększających cyberbezpieczeństwo szpitala.
Interne Kennung: Pakiet III
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72800000 Computerrevision und -prüfung, 72263000 Software-Implementierung, 72254000 Softwaretests, 72254100 Systemprüfung, 79632000 Personalschulung
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET IV ZAKUP WRAZ Z DOSTAWĄ SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO WRAZ Z OPROGRAMOWANIEM
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części 4 (Pakiet IV) jest dostawa sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem, zgodnie z Załącznikami nr 2.4. i 1.2. do SWZ. W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca dostarczy m.in.laptopy, stacje komputertowe, monitory, stacje robocze, monitory do stacji roboczej, stanowiska komputerowe na sale operacyjne, oprogramowanie antywirusowe, oprogramowanie do zarządzania infrastrukturą IT i monitorowania aktywności użytkowników.
Interne Kennung: Pakiet IV
Haupteinstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET V ZAKUP I DOSTAWA URZĄDZEŃ SIECIOWYCH WRAZ Z OPROGRAMOWANIEM
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części 5 (Pakiet V) jest dostawa urządzeń sieciowych wraz z oprogramowaniem, zgodnie z Załącznikiem nr 2.5. do SWZ. W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca dostarczy m.in. przełączniki CORE, przełączniki dystrybucyjne 48 port, przełączniki PoE, przełączniki 8 port, przełączniki 5 port, urządzenie do identyfikacji sieci LAN, oprogramowanie do zarządzania infrastrukturą sieciową, patchcordy.
Interne Kennung: Pakiet V
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48210000 Vernetzungssoftwarepaket, 48820000 Server, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 48610000 Datenbanksysteme, 48180000 Medizinsoftwarepaket, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72268000 Bereitstellung von Software, 72265000 Software-Konfiguration, 72263000 Software-Implementierung, 32413100 Router für Netzwerke
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET VI SERWER WRAZ Z OPROGRAMOWANIEM DO BACKUPU DO ODMIEJSCOWIENIA KOPII ZAPASOWYCH
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części 6 (Pakiet VI) jest dostawa serwera wraz z oprogramowaniem do backupu do odmiejscowienia kopii zapasowych, zgodnie z Załącznikiem nr 2.6. do SWZ. W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca dostarczy m.in. deduplikator, przełącznik LAN, serwer do testowania, oprogramowanie kopii zapasowych oraz szafę RACK.
Interne Kennung: Pakiet VI
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 48610000 Datenbanksysteme, 32420000 Netzausrüstung, 48180000 Medizinsoftwarepaket, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72268000 Bereitstellung von Software, 72265000 Software-Konfiguration, 72263000 Software-Implementierung
Los: LOT-0007
Titel: PAKIET VII ROZBUDOWA SZPITALNEGO SYSTEMU PACS/RIS I INTEGRACJA Z PLATFORMĄ USŁUG INTELIGENTNYCH PUI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części 7 (Pakiet VII) jest rozbudowa szpitalnego systemu PACS/RIS i integracja z platformą usług inteligentnych PUI, zgodnie z Załącznikiem nr 2.7. do SWZ. W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca dostarczy system z kompletem opłaconych i bezterminowych licencji niezbędnych do działania, w tym dla systemu operacyjnego, systemu bazy danych. System będzie instalowany na zasobach serwerowych udostępnionych przez Zamawiającego.
Interne Kennung: Pakiet VII
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48610000 Datenbanksysteme, 32420000 Netzausrüstung, 48180000 Medizinsoftwarepaket, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48820000 Server, 72268000 Bereitstellung von Software, 72265000 Software-Konfiguration, 72263000 Software-Implementierung
Los: LOT-0008
Titel: PAKIET VIII ZAKUP, DOSTAWA I WDROŻENIE SYSTEMU DO SKANOWANIA I CYFRYZACJI DOKUMENTACJI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części 8 (Pakiet VIII) jest dostawa i wdrożenie systemu do skanowania i cyfryzacji dokumentacji, zgodnie z Załącznikiem nr 2.8. do SWZ. W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca dostarczy, zainstaluje i skonfiguruje w lokalizacji Zamawiającego oprogramowanie przeznaczonoe do digitalizacji archiwalnej i bieżącej dokumentacji medycznej wytworzonej w postaci papierowej i zapisu jej cyfrowej wersji w bazie EDM. W ramach zamówienia Wykonawca dostarczy również 32 urządzenia dedykowane do skanowania dokumentacji medycznej współpracujące z zaoferowanym oprogramowaniem, spełniające wymagania zdefiniowane w SWZ.
Interne Kennung: Pakiet VIII
Haupteinstufung (cpv): 30216110 Scanner für Computeranwendungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 79131000 Dokumentationsdienste