See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 9 szt. samochodów ciężarowych dla TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Legnicy w podziale na 2 zadania
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 9 szt. samochodów ciężarowych dla TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Legnicy w podziale na 2 zadania
Vorherige Bekanntmachung: 121205-2026
Interne Kennung: PZP/TD-OLG/00156/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa 3 szt. samochodu ciężarowego o dmc do 3,5 t z napędem 4x4, 3-osobowy – zadanie nr 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 3 szt. samochodu ciężarowego o dmc do 3,5 t z napędem 4x4, 3-osobowy – zadanie nr 1
Interne Kennung: zadanie nr 1
Haupteinstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa 6 szt. samochodu ciężarowego o dmc do 3,5 t z napędem 4x4, 6–osobowy – zadanie nr 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 6 szt. samochodu ciężarowego o dmc do 3,5 t z napędem 4x4, 6–osobowy – zadanie nr 2
Interne Kennung: zadanie nr 2