2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lomnice nad Popelkou – rekonstrukce vodohospodářských sítí a následná obnova ulice 5. května
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je obnova a doplnění vodohospodářské infrastruktury v hlavní komunikaci II/284 vedoucí městem Lomnice nad Popelkou včetně napojení bočních ulic, a to od příjezdu do města ze směru od Turnova až po začátek náměstí. Součástí předmětu veřejné zakázky je též kompletní rekonstrukce povrchů dotčených komunikací včetně obnovy chodníků a napojení místních komunikací, rekonstrukce svislého a vodorovného dopravního značení, zálivů autobusových zastávek, příčných propustků, resp. zatrubnění toků pod komunikací, dále doplnění a výměna uličních vpustí nebo liniových žlabů s přípojkami. Předmětem této veřejné zakázky není obnova veřejného osvětlení (zajišťováno na základě samostatné stavební akce Městem Lomnice nad Popelkou), nicméně stavební činnosti budou probíhat současně, a z toho důvodu bude nutná koordinace stavebních prací obou investičních akcí. Podrobně je předmět veřejné zakázky specifikován v PD a položkovém rozpočtu, které zadavatel poskytuje jako přílohy č. 4 a 5 ZP. Veřejná zakázka bude spolufinancována z prostředků Libereckého kraje a města Lomnice nad Popelkou.
Interne Kennung: CC/OŘ/VHS1/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45233142 Straßenausbesserungsarbeiten, 45233160 Pfade und andere ungeteerte Wege
5. Los
Los: LOT-0001