2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług reklamowych i promocji regionu oraz Invest in Pomerania podczas: a. Wydarzenia ABSL Summit 2026, które odbędzie się w terminie 17 - 19.06.2026r. we Wrocławiu, b. Wydarzenia ABSL Forum 2026, które odbędzie się w terminie 5 – 6.11.2026 r. w Budapeszcie, c. Wydarzenia ABSL Diamonds Awards & Gala 2026, które odbędzie się w terminie 26.11.2026 r. w Warszawie.
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług reklamowych i promocji regionu oraz Invest in Pomerania podczas: a. Wydarzenia ABSL Summit 2026, które odbędzie się w terminie 17 - 19.06.2026 r. we Wrocławiu, b. Wydarzenia ABSL Forum 2026, które odbędzie się w terminie 5 – 6.11.2026 r. w Budapeszcie, c. Wydarzenia ABSL Diamonds Awards & Gala 2026, które odbędzie się w terminie 26.11.2026 r. w Warszawie. 2.Szczegóły dotyczące przedmiotu zamówienia zostały uregulowane we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 3 do zaproszenia.
Vorherige Bekanntmachung: 331808-2026
Interne Kennung: ZP.9.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79341000 Werbedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług reklamowych i promocji regionu oraz Invest in Pomerania podczas: a. Wydarzenia ABSL Summit 2026, które odbędzie się w terminie 17 - 19.06.2026 r. we Wrocławiu, b. Wydarzenia ABSL Forum 2026, które odbędzie się w terminie 5 – 6.11.2026 r. w Budapeszcie, c. Wydarzenia ABSL Diamonds Awards & Gala 2026, które odbędzie się w terminie 26.11.2026 r. w Warszawie.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług reklamowych i promocji regionu oraz Invest in Pomerania podczas: a. Wydarzenia ABSL Summit 2026, które odbędzie się w terminie 17 - 19.06.2026 r. we Wrocławiu, b. Wydarzenia ABSL Forum 2026, które odbędzie się w terminie 5 – 6.11.2026 r. w Budapeszcie, c. Wydarzenia ABSL Diamonds Awards & Gala 2026, które odbędzie się w terminie 26.11.2026 r. w Warszawie. 2.Szczegóły dotyczące przedmiotu zamówienia zostały uregulowane we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 3 do zaproszenia.