See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa benzyny lotniczej AVGAS 100LL (bez akcyzy) w ilości 250.000 litrów oraz AKI 93 (bez akcyzy) w ilości 80.000 litrów na potrzeby OKL PANS w Chełmie
Beschreibung: Benzyna lotnicza AVGAS 100 LL w ilości 250.000 litrów wraz z dostawą do stacji paliw lotniska w Depułtyczach Królewskich. Benzyna lotnicza AVGAS 100LL zgodna z kartą charakterystyki produktu oraz warunkami technicznymi określonymi przez producenta. Zamawiający przewiduje 20 dostaw paliwa. Wymagany termin realizacji poszczególnych partii dostaw Zamawiający określa na 7 dni od złożenia zapotrzebowania przez Zamawiającego. Zamawiający wymaga, aby paliwo lotnicze dostarczane było samochodami - cysternami wyposażonymi w pompy przetaczające paliwo oraz przewód instalacji odpowietrzającej z końcówką fi 100 mm do połączenia się z instalacją odpowietrzającą zbiornika. Rozliczenie nastąpi na podstawie dostarczonego Zamawiającemu paliwa. Paliwo ma zostać dostarczone do stacji paliw Zamawiającego, przy użyciu cysterny z pompą. Jednorazowa dostawa przewiduje min. 16.500 litrów, przewiduje się 20 dostaw. Termin dostawy - do 7 dni od dnia złożenia zamówienia. Termin realizacji umowy: do 31 grudnia 2027 r. lub wcześniej do wykorzystania w całości wartości kwoty wynagrodzenia Wykonawcy. Zamawiający dopuszcza możliwość włączenia kosztów dostawy w cenę paliwa. Ceny paliw na fakturze będą odpowiadały cenom bieżącym paliw publikowanym przez dostawcę. Cena za litr paliwa musi zawierać wszystkie koszty.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09131100 Kerosinartige Flugturbinenkraftstoffe
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: K-ZP.26.3.01.2026
Los: LOT-0002