2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż foteli ergonomicznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup z dostawą i montażem foteli biurowych ergonomicznych na potrzeby Izby Administracji Skarbowej w Warszawie oraz jej poszczególnych jednostek (transport wraz z wniesieniem i ustawieniem we wskazanych miejscach zgodnie z „rozdzielnikiem punktów dostawy”, stanowiącym Załącznik nr 4 do umowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zakres i warunki jego realizacji został określony w: 1) opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ, który stanowić będzie Załącznik nr 1 do umowy; 2) projektowanych postanowieniach umowy – wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39113100 Sessel
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup z dostawą i montażem foteli biurowych ergonomicznych na potrzeby Izby Administracji Skarbowej w Warszawie oraz jej poszczególnych jednostek (transport wraz z wniesieniem i ustawieniem we wskazanych miejscach zgodnie z „rozdzielnikiem punktów dostawy”, stanowiącym Załącznik nr 4 do umowy.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji zgodnie z art. 441 ustawy Pzp. Maksymalny zakres zamówienia objętego prawem opcji nie przekroczy 500 sztuk foteli. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji o ile wykonanie dostawy wraz z montażem przedmiotu zamówienia zostanie uznane za niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania IAS i jednostek Izby Administracji Skarbowej w Warszawie wskazanych w Załączniku nr 4 do umowy oraz uzyskania środków na realizację zamówienia w ramach prawa opcji. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, szczegółowe ilości zostaną określone przez Zamawiającego w ilości nieprzekraczającej maksymalnego zakresu zamówienia określonego w § 2 ust. 1 wzoru umowy. Zamówienie objęte prawem opcji zostanie przesłane do Wykonawcy pocztą elektroniczną na wskazany adres w § 5 ust. 2 wzoru umowy, w terminie do 30 dni od zawarcia umowy. Zamawiający zastrzega sobie prawo niewykorzystania całości bądź części zamówienia objętego prawem opcji, a Wykonawca oświadcza, iż nie będzie z tego powodu wnosił żadnych roszczeń o realizację dostaw objętych prawem opcji. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, realizacja przedmiotu Umowy objętego prawem opcji nastąpi zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia podstawowego, na zasadach określonych dla zamówienia podstawowego w niniejszej Umowie oraz po cenach wynikających z formularza ofertowego Wykonawcy. Realizacja zamówienia objętego prawem opcji jest wyłącznie uprawnieniem Zamawiającego. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi zmiany umowy.