2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka IT vybavení, včetně příslušenství
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka a montáž nebo instalace (umístění) IT vybavení a příslušenství do učeben v budově školy, tj. budovy č. p. 966, stavba občanského vybavení, která je součástí pozemku parc. č. 126/1, v k.ú. Nové Město, obec Praha, na adrese Jindřišská 966/36, 110 00 Praha 1 - Nové Město, včetně poskytnutí záruky za jakost, a to v souladu s návrhem kupní smlouvy, výkazem výměr obsahujícím specifikaci jednotlivých věcí, které jsou předmětem dodávky, a studií interiérového vybavení.
Interne Kennung: 03/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237000 Teile und Zubehör für Computer, 30231000 Computerbildschirme und Konsolen, 32322000 Multimediaausrüstung, 32321200 Audiovisuelle Geräte
5. Los
Los: LOT-0001