See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Powadzenie parku zdrojowego wraz z pijalnią wód mineralnych i tężniami solankowymi w Gołdapi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia będzie prowadzenie parku zdrojowego wraz z pijalnią wód mineralnych i tężniami solankowymi w Gołdapi przy ulicy Promenada Zdrojowa nr 20, placu zabaw dla dzieci i młodzieży, pola do gry w minigolfa, boksów z galeriami zewnętrznymi, tablic informacyjnych, ścieżki pieszo-rowerowej oraz toalet automatycznych zlokalizowanych przy Promenadzie Zdrojowej oraz przy Placu Zwycięstwa. Realizacja ww. zakresu obejmowała będzie w szczególności bieżącą eksploatację, konserwację i utrzymanie w stałej gotowości urządzeń stanowiących wyposażenie ww. obiektów, prowadzenie dokumentów wymaganych instrukcjami eksploatacyjnymi, niezwłoczne usuwanie awarii, informowanie na bieżąco zamawiającego o zauważonych zmianach i uszkodzeniach w zainstalowanych urządzeniach i instalacjach, prowadzenie dokumentacji technicznej obiektów (książki obiektu itp.), dokonywanie przeglądów prawem przewidzianych oraz prowadzenie nadzoru technicznego.
Interne Kennung: ZP-WGK.271.17.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70330000 Immobilienverwaltung gegen Einzelhonorar oder auf Vertragsbasis
Zusätzliche Einstufung (cpv): 70332000 Verwaltung von Liegenschaften, die Nichtwohnzwecken dienen, 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste, 65000000 Versorgungsunternehmen, 55900000 Einzelhandelsdienste, 77313000 Pflege von Parkanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Prowadzenie parku zdrojowego wraz z pijalnią wód mineralnych i tężniami solankowymi w Gołdapi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia będzie prowadzenie parku zdrojowego wraz z pijalnią wód mineralnych i tężniami solankowymi w Gołdapi przy ulicy Promenada Zdrojowa nr 20, placu zabaw dla dzieci i młodzieży, pola do gry w minigolfa, boksów z galeriami zewnętrznymi, tablic informacyjnych, ścieżki pieszo-rowerowej oraz toalet automatycznych zlokalizowanych przy Promenadzie Zdrojowej oraz przy Placu Zwycięstwa Realizacja ww. zakresu obejmowała będzie w szczególności bieżącą eksploatację, konserwację i utrzymanie w stałej gotowości urządzeń stanowiących wyposażenie ww. obiektów, prowadzenie dokumentów wymaganych instrukcjami eksploatacyjnymi, niezwłoczne usuwanie awarii, informowanie na bieżąco zamawiającego o zauważonych zmianach i uszkodzeniach w zainstalowanych urządzeniach i instalacjach, prowadzenie dokumentacji technicznej obiektów (książki obiektu itp.), dokonywanie przeglądów prawem przewidzianych oraz prowadzenie nadzoru technicznego.