41968-2024 - Ergebnis
Polen – Unbemannte Luftfahrzeuge – Dostawa bezzałogowych statków powietrznych (dronów) wraz z wyposażeniem dodatkowym
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa bezzałogowych statków powietrznych (dronów) wraz z wyposażeniem dodatkowym
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa bezzałogowych statków powietrznych (dronów) wraz z wyposażeniem dodatkowym: Część 1 - Dostawa kompletu dronów, Część 2 - Dostawa oprogramowania do planowania misji i obróbki danych, Część 3 – Dostawa dwóch zestawów komputerowych, Część 4 - Dostawa mobilnego systemu do pomiaru zanieczyszczeń powietrza. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: FZ/5843/SK/23/BD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34711200 Unbemannte Luftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 38344000 Ausrüstung für Verunreinigungsüberwachung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa kompletu dronów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa bezzałogowych statków powietrznych (dronów) wraz z wyposażeniem dodatkowym: Część 1 - Dostawa kompletu dronów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: FZ/5843/cz.1/SK/23/BD
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34711200 Unbemannte Luftfahrzeuge
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa oprogramowania do planowania misji i obróbki danych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa bezzałogowych statków powietrznych (dronów) wraz z wyposażeniem dodatkowym: Część 2 - Dostawa oprogramowania do planowania misji i obróbki danych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: FZ/5843/cz.2/SK/23/BD
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa dwóch zestawów komputerowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa bezzałogowych statków powietrznych (dronów) wraz z wyposażeniem dodatkowym: Część 3 – Dostawa dwóch zestawów komputerowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: FZ/5843/cz.3/SK/23/BD
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa mobilnego systemu do pomiaru zanieczyszczeń powietrza
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa bezzałogowych statków powietrznych (dronów) wraz z wyposażeniem dodatkowym: Część 4 - Dostawa mobilnego systemu do pomiaru zanieczyszczeń powietrza. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: FZ/5843/cz.4/SK/23/BD
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38344000 Ausrüstung für Verunreinigungsüberwachung