41969-2026 - Ergebnis
Tschechien – Körperersatzstücke – ZP – Dodávky nízkoprofilového stentgraftu pro léčbu pararenálních a juxtarenálních aneuryzmat břišní aorty
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZP – Dodávky nízkoprofilového stentgraftu pro léčbu pararenálních a juxtarenálních aneuryzmat břišní aorty
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky jsou opakované dodávky speciálního zdravotnického materiálu (SZM) v souladu se zákonem o zdravotnických prostředcích v platném znění (dále jen „Zákon o zdravotnických prostředcích“), a to nízkoprofilových stentgraftů pro léčbu pararenálních a juxtarenálních aneuryzmat břišní aorty na míru, dle individuálních potřeb pacienta, potřebných k léčbě pacientů na pracovištích zadavatele (dále jen „Zdravotnické prostředky“ nebo též „Zdravotnický materiál“). Předpokládaná spotřeba za 48 měsíců je 280 ks. Zadavatel upozorňuje na speciální smluvní podmínky, které tvoří přílohu č. 3 Kupní smlouvy - Další požadavky Kupujícího na předmět plnění.
Interne KennungPZ-2025-0000802
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33184000 Körperersatzstücke
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionendle zadávací dokumentace a jejích příloh