See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rukavice vyšetřovací nitrilové
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky nitrilových rukavic.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18424300 Einweghandschuhe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rukavice vyšetřovací nitrilové, nesterilní, bez pudru
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky jsou průběžné dodávky nesterilních, vyšetřovacích, nitrilových rukavic bez pudru.
Interne Kennung: VZ-2024-000993_01
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Dle zadávacích podmínek.
Los: LOT-0002
Titel: Rukavice vyšetřovací nitrilové, nesterilní, bez pudru, prodloužené
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky jsou průběžné dodávky prodloužených, nesterilních, vyšetřovacích, nitrilových rukavic bez pudru.
Interne Kennung: VZ-2024-000993_02