2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europees openbare aanbesteding ICT-Hardware
Beschreibung: Afeer wenst één (1) partij te contracteren, die het leveren van Hardware voor zijn rekening kan nemen. Deze partij dient te voldoen aan de randvoorwaarden die Afeer stelt in deze aanbesteding en moet er voor zorgen dat de producten binnen de afgesproken periode op de juiste locatie worden afgeleverd. Hierin wensen zij één vast aanspreekpunt te hebben. Daarnaast wil Afeer meegroeien met de technologische ontwikkelingen op het gebied van Hardware. Dit houdt in dat ze bij een nieuwe bestelling duidelijk kunnen zien of er een nieuwe versie van een product beschikbaar is, met daarbij de verbeteringen ten opzichte van de vorige versie. Een koppeling van het systeem met AFAS is geen must, maar is wel wenselijk. Dit om het bestelproces zo eenvoudig mogelijk te organiseren. Ook ligt er een wens bij Afeer dat laptops gebruiksklaar worden geleverd. De opdracht betreft het leveren van hardware. Deze opdracht is een raamovereenkomst met een geraamde waarde van €282.800,00 exclusief BTW over een periode van vijf (5) jaar. De maximale waarde is 150% van voornoemd bedrag. Dus de maximale waarde over de gehele looptijd van de raamovereenkomst is € 424.200,00 exclusief BTW.
Interne Kennung: ICTHW25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 32250000 Mobilfunkgeräte
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: ICT-Hardware
Beschreibung: Afeer wenst één (1) partij te contracteren, die het leveren van Hardware voor zijn rekening kan nemen. Deze partij dient te voldoen aan de randvoorwaarden die Afeer stelt in deze aanbesteding en moet er voor zorgen dat de producten binnen de afgesproken periode op de juiste locatie worden afgeleverd. Hierin wensen zij één vast aanspreekpunt te hebben. Daarnaast wil Afeer meegroeien met de technologische ontwikkelingen op het gebied van Hardware. Dit houdt in dat ze bij een nieuwe bestelling duidelijk kunnen zien of er een nieuwe versie van een product beschikbaar is, met daarbij de verbeteringen ten opzichte van de vorige versie. Een koppeling van het systeem met AFAS is geen must, maar is wel wenselijk. Dit om het bestelproces zo eenvoudig mogelijk te organiseren. Ook ligt er een wens bij Afeer dat laptops gebruiksklaar worden geleverd. Er De totale geraamde waarde van de opdracht bedraagt €282.800,00 exclusief BTW over vijf (5) jaar. De maximale waarde over de gehele looptijd van de raamovereenkomst is € 424.200,00 exclusief BTW.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot eenzijdige verlenging door de aanbestedende dienst van drie (3)-maal één (1) jaar.