419783-2026 - Wettbewerb
Polen – Laborreagenzien – Dostawa odczynników laboratoryjnych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa odczynników laboratoryjnych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Dostawa odczynników laboratoryjnych, której wyszczególnienie ilościowe określono w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 7 do specyfikacji warunków zamówienia
Interne KennungDZP.281.40A.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1: Dostawa odczynników do izolacji DNA/RNA
Interne KennungCzęść 1
Optionen
Beschreibung der Optionen3. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku zwiększonego zapotrzebowania na daną pozycję asortymentową. 4. Skorzystanie z prawa opcji następuje poprzez pisemne powiadomienie Wykonawcy przez Zamawiającego. 5. Zamawiający może skorzystać z dowolnej liczby opcji, przy czym łączna wartość zamówienia realizowanego w ramach prawa opcji nie może przekroczyć 20% maksymalnej wartości umowy brutto, określonej w § 3 ust. 1 umowy. 6. Ilość dodatkowego zamówienia w ramach prawa opcji dla poszczególnych pozycji asortymentowych nie może przekroczyć 100% ilości danej pozycji asortymentowej określonej w formularzu asortymentowo-cenowym w zamówieniu podstawowym. 7. Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tytułu nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji lub niewykorzystania go w pełnym zakresie. 8. Do dostaw realizowanych w ramach prawa opcji stosuje się wszystkie postanowienia niniejszej umowy, w szczególności dotyczące terminów realizacji, reklamacji oraz okresu przydatności do użycia.
LosLOT-0002
TitelCzęść 2: Dostawa odczynników diagnostycznych do oznaczeń molekularnych w zakresie Wirusologii (I)
Interne KennungCzęść 2
LosLOT-0003
TitelCzęść 3: Dostawa odczynników diagnostycznych do oznaczeń molekularnych w zakresie Wirusologii (II)
Interne KennungCzęść 3
LosLOT-0004
TitelCzęść 4: Szybkie testy diagnostyczne (I)
Interne KennungCzęść 4
LosLOT-0005
TitelCzęść 5: Panele syndromiczne do systemu multipleks PCR BIOFIRE FILMARRAY
Interne KennungCzęść 5
LosLOT-0006
TitelCzęść 6: Szybkie testy diagnostyczne (II)
Interne KennungCzęść 6