See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst Sociale tewerkstelling – groenonderhoud
Beschreibung: Raamovereenkomst voor sociale tewerkstelling - groenonderhoud De opdracht is opgedeeld in volgende percelen: Perceel 1 “Beheer van het buitengebied" Perceel 2 “Beheer van het binnengebied" Het betreft een niet-exclusieve raamovereenkomst zonder enige afnameverplichting. Bijgevolg is, niettegenstaande de sluiting van de raamovereenkomst door de aanbestedende overheid op basis van onderhavig bestek, de aanbestedende overheid vrij om een gelijkaardige opdracht met een geheel of gedeeltelijk gelijkaardig voorwerp tijdens de looptijd van de raamovereenkomst in de markt te zetten. De opdrachtnemer kan hiervoor geen schadevergoeding eisen. De maximale waarde van de raamovereenkomst incl. alle deelopdrachten over alle percelen heen gedurende de volledige looptijd wordt bepaald op 1.500.000,00 euro excl. btw voor perceel 1 en op 500.000,00 euro excl. btw voor perceel 2.
Interne Kennung: PPP02P-2392/6025/2025-487
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Beheer van het buitengebied
Beschreibung: Beheer van het buitengebied
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Beheer van het binnengebied
Beschreibung: Beheer van het binnengebied
Interne Kennung: 2