2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění chemické likvidace nežádoucích a invazivních rostlin z chodníků a okrajů komunikací ve vlastnictví města
Beschreibung: Předmětem této nadlimitní veřejné zakázky je dle aktuálních potřeb a požadavků provádění služeb na zajištění likvidace nežádoucích a invazních rostlin z chodníků, okrajů komunikací, odvodňovacích žlabů a zpevněných ploch na pozemcích ve vlastnictví statutárního města Ústí nad Labem v souladu v souladu se zákonem č. 326/2004 Sb., o rostlinolékařské péči, zákonem č. 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny, zákonem č. 541/2020 Sb., o odpadech v platném znění a dalšími právními předpisy České republiky.
Interne Kennung: MMUL/PO/VZ/220139/2025/HylF
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77312100 Unkrautvernichtung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Dodavatel je oprávněn každoročně zvýšit cenu plnění s účinností od 1. ledna kalendářního roku 2026 o přírůstek průměrného ročního indexu spotřebitelských cen (dále jen „míra inflace“) vyhlášený Českým statistickým úřadem za předcházející kalendářní rok. Dodavatel je oprávněn zvýšit cenu pouze v případě, že míra inflace přesáhne 3 % (slovy: tři procenta). Dodavatel je oprávněn zvýšit cenu nejvýše o 6 % (slovy: šest procent) i v případě, že míra inflace za předcházející kalendářní rok bude vyšší. Nebude-li oznámení o zvýšení ceny doručeno Zadavateli do 30. dubna kalendářního roku, právo na uplatnění zvýšení ceny v daném kalendářním roce zanikne.