2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výběr pojistitele pro pojištění majetku a odpovědnosti poskytovatele zdravotních služeb Nemocnice Nymburk s.r.o.
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky jsou pojišťovací služby spojené s pojištěním majetku a odpovědnosti poskytovatele zdravotních služeb za újmu.
Interne Kennung: VZ03/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515200 Vermögensversicherungen, 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66516500 Berufshaftplichtversicherungen, 66516400 Allgemeine Haftpflichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Výběr pojistitele pro pojištění majetku a odpovědnosti poskytovatele zdravotních služeb Nemocnice Nymburk s.r.o.“
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky jsou pojišťovací služby spojené s pojištěním majetku a odpovědnosti poskytovatele zdravotních služeb za újmu