419880-2026 - Ergebnis
Niederlande – Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens – Maatwerkvoorziening WMO begeleiding en dagbesteding Duin en Bollenstreek
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMaatwerkvoorziening WMO begeleiding en dagbesteding Duin en Bollenstreek
BeschreibungMet deze procedure willen de gemeenten komen tot het sluiten van nieuwe overeenkomsten met meerdere zorgaanbieders voor de WMO maatwerkvoorzieningen begeleiding en dagbesteding. De maatwerkvoorzieningen worden uitgevoerd in meerdere gemeenten. De verschillende maatwerkvoorzieningen zijn vastgelegd in percelen, ouderdom gerelateerde – en volwassen gerelateerde ondersteuning, en onderverdeeld in producten waarop een gegadigde kan inschrijven. zie aanbestedingsdocument
Interne KennungGEZ HLT NW 202211 PRJ-2200303
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensEuropese procedure voor Sociale & Andere Specifieke diensten (SAS-diensten) voor inkoop van maatwerkvoorziening WMO begeleiding en dagbesteding Duin en Bollenstreek
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelVolwassen gerelateerde Ondersteuning
BeschreibungZie bijlage perceel en productomschrijving
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenOptie perceel Ontmoeten Plus: De ISD Bollenstreek gemeenten zouden in een later stadium (wanneer het beleid en bekostiging hierop is aangepast) ook kunnen toetreden tot het beschreven perceel Ontmoeten Plus, dat in eerste instantie alleen voor de gemeente Katwijk onderdeel is van deze opdracht. Als dit het geval is zullen de individuele gemeenten een overeenkomst sluiten met de aanbieders die geselecteerd zijn voor de percelen VGO en OGO. 10 aanbieders worden per gemeente toegelaten aan de opdracht als beschreven in het perceel Ontmoeten Plus. Alleen aanbieders die zijn geselecteerd voor de percelen VGO en OGO, of aanbieders die een samenwerkingsverband hebben met een van deze geselecteerde aanbieders, kunnen in aanmerking komen voor het perceel ontmoeten plus. Zij moeten op het moment dat de optie gelicht kan/mag worden de procedure volgen als beschreven in §17.
LosLOT-0002
TitelOuderdom gerelateerde Ondersteuning
Interne Kennung2
LosLOT-0003
TitelOntmoeten Plus (alleen gemeente Katwijk)
BeschreibungZie bijlage perceel en productomschrijving. Zie ook de voorwaarden voor gunnen in het aanbestedingsdocument
Interne Kennung3
419880-2026 - Result
Contract or concession award notice – light regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: GEZ HLT NW 202211 PRJ-2200303
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85000000 Health and social work services
Additional classification (cpv): 85300000 Social work and related services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Options:
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 3