2. Verfahren
Verfahren
Titel: Accountantsdiensten COG 2026
Beschreibung: Zie leidraad Zie leidraad
Interne Kennung: 2025-050
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie leidraad
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie leidraad zie leidraad
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie leidraad
2. Procedure
Procedure
Beschrijving: Zie leidraad Zie leidraad
Interne identificatiecode: 2025-050
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie leidraad
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79200000 Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie leidraad zie leidraad
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie leidraad