2. Verfahren
Verfahren
Titel: Meubilair
Beschreibung: De aan te besteden opdracht wordt als volgt gedefinieerd: het adviseren over en het leveren, installeren en service verlenen van nieuw en mogelijk refurbished kantoor- en schoolmeubilair ten behoeve van voCampus. Mogelijk wordt ook meubilair tijdelijk gehuurd. De omvang van de opdracht is naar schatting € 3.000.000 inclusief btw. Indien de opgegeven omvang eerder wordt gerealiseerd dan de einddatum van de raamovereenkomst wordt de opdracht (voortijdig) opnieuw aanbesteed. Aan het genoemde bedrag kunnen geen rechten aan worden ontleend.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: - -
Interne Kennung: 1