2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup pojazdu GBA dla OSP w Kunicach
Beschreibung: Zakup pojazdu GBA dla OSP w Kunicach. Szczegoly w zalaczniku do SWZ.
Interne Kennung: ZP.1/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiajacy przewiduje obligatoryjne przeslanki wykluczenia na podstawie ustawy pzp oraz rozporzadzenia sankcyjnego.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Szczegolowy opis jest zalacznikiem do SWZ
Interne Kennung: Zp.1/2025
Optionen:
Beschreibung der Optionen: zamawiajacy nie przewiduje prawa opcji