419957-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Baumpflege – Raamovereenkomst inspectie en onderzoek bomen
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst inspectie en onderzoek bomen
BeschreibungHet werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Uitvoeren cyclische boomveiligheidscontrole en onderhoudsinventarisatie van bomen en bosplantsoen b. Uitvoeren jaarlijkse inspectie van bomen c. Uitvoeren boomveiligheidsonderzoek (BVO) d. Uitvoeren Bomen Effect Analyse (BEA) e. Uitvoeren van bijkomende werkzaamheden Zie RAW-raamovereenkomst
Interne Kennung659388
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenTwee (2) maal één (1) jaar