See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa sukcesywnego odbioru i zagospodarowania odpadów [1]
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Usługa sukcesywnego odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych zebranych na Punktach Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) oraz wytworzonych w związku z działalnością „Zakładu Komunalnego” sp. z o.o., w podziale na części, tj.: Część nr 1 Usługa sukcesywnego odbioru i zagospodarowania odpadów o kodach: Zadanie nr 1 15 01 10*- Opakowania zawierające pozostałości substancji niebezpiecznych lub nimi zanieczyszczone ( między innymi aerozole) Zadanie nr 2 20 01 26* - Oleje i tłuszcze inne niż wymienione w 20 01 25 Zadanie nr 3 20 01 27* - Farby, tusze, farby drukarskie, kleje, lepiszcze i żywice zawierające substancje niebezpieczne Zadanie nr 4 20 01 29*- Detergenty zawierające substancje niebezpieczne Część nr 2 „Usługa sukcesywnego odbioru i zagospodarowania odpadów o kodzie: Zadanie nr 1 17 02 03 - Tworzywa sztuczne Część nr 3 „Usługa sukcesywnego odbioru i zagospodarowania odpadów o kodach: Zadanie nr 1 20 01 28 - Farby, tusze, farby drukarskie, kleje, lepiszcze i żywice inne niż wymienione w 20 01 27 Zadanie nr 2 20 01 32 - Leki inne niż wymienione w 20 01 31
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa sukcesywnego odbioru i zagospodarowania odpadów o kodach 150110* ; 200126* ; 200127* ; 200129*
Beschreibung: Część nr 1 Usługa sukcesywnego odbioru i zagospodarowania odpadów o kodach: Zadanie nr 1 15 01 10*- Opakowania zawierające pozostałości substancji niebezpiecznych lub nimi zanieczyszczone ( między innymi aerozole) Zadanie nr 2 20 01 26* - Oleje i tłuszcze inne niż wymienione w 20 01 25 Zadanie nr 3 20 01 27* - Farby, tusze, farby drukarskie, kleje, lepiszcze i żywice zawierające substancje niebezpieczne Zadanie nr 4 20 01 29*- Detergenty zawierające substancje niebezpieczne
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Usługa sukcesywnego odbioru i zagospodarowania odpadów o kodach 170203
Beschreibung: Część nr 2 Usługa sukcesywnego odbioru i zagospodarowania odpadów o kodzie 170203
Los: LOT-0003
Titel: Usługa sukcesywnego odbioru i zagospodarowania odpadów o kodach 200128 ; 200132
Beschreibung: Część nr 3 Usługa sukcesywnego odbioru i zagospodarowania odpadów o kodach: Zadanie nr 1 20 01 28 - Farby, tusze, farby drukarskie, kleje, lepiszcze i żywice inne niż wymienione w 20 01 27 Zadanie nr 2 20 01 32 - Leki inne niż wymienione w 20 01 31