419973-2026 - Wettbewerb
Polen – Hygienepapier – Sukcesywne dostawy pieluchomajtek i sterylnych szczoteczek do chirurgicznego mycia rąk na okres 24 miesięcy – podział na 2 części
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywne dostawy pieluchomajtek i sterylnych szczoteczek do chirurgicznego mycia rąk na okres 24 miesięcy – podział na 2 części
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy pieluchomajtek i sterylnych szczoteczek do chirurgicznego mycia rąk na okres 24 miesięcy – podział na 2 części
Interne KennungZP.027.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33770000 Hygienepapier
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33196000 Medizinische Hilfsmittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1 - pieluchomajtki dla dorosłych
BeschreibungCzęść nr 1 - pieluchomajtki dla dorosłych
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2 - szczotki do chirurgicznego mycia rąk
BeschreibungCzęść nr 2 - szczotki do chirurgicznego mycia rąk
Haupteinstufung (cpv): 33196000 Medizinische Hilfsmittel