See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa naprawy cystern paliwowych CN-33, CN-33D oraz CD-10
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Usługa naprawy cystern paliwowych CN-33, CN-33D oraz CD-10 w ilości 50 szt., w tym ilości podstawowe: 32 szt. oraz ilość opcjonalna 18 szt. 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. 1Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu w zakresie zadań nr 2-9: - Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej ilości określonej w § 2 ust. 2 – załącznika nr 6 do SWZ Wzór Umowy; - Zamawiający może skorzystać z prawa opcji nie później niż w terminie 21 dni od dnia podpisania Umowy; - Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji zostanie uruchomione poprzez wysłanie do Wykonawcy stosownego zawiadomienia w formie pisemnej lub dokumentowej. - Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie o realizację dostaw opcjonalnych.
Vorherige Bekanntmachung: 256314-2026
Interne Kennung: U/34/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa naprawy cystern paliwowych CN-33 - zad.1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Usługa naprawy cystern paliwowych CN-33, w ilości 5 szt. 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0003
Titel: Usługa naprawy cystern paliwowych CN-33D - zad.3
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Usługa naprawy cystern paliwowych CN-33D, w ilości 5 szt., w tym zamówienie podstawowe w ilości 3 szt., zamówienie opcjonalne w ilości 2 szt. 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog.
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu : - Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej ilości określonej w § 2 ust. 2 – załącznika nr 6 do SWZ Wzór Umowy; - Zamawiający może skorzystać z prawa opcji nie później niż w terminie 21 dni od dnia podpisania Umowy; - Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji zostanie uruchomione poprzez wysłanie do Wykonawcy stosownego zawiadomienia w formie pisemnej lub dokumentowej. - Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie o realizację dostaw opcjonalnych.
Los: LOT-0007
Titel: Usługa naprawy cystern paliwowych CN-33D - zad.7
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu: - Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej ilości określonej w § 2 ust. 2 – załącznika nr 6 do SWZ Wzór Umowy; - Zamawiający może skorzystać z prawa opcji nie później niż w terminie 21 dni od dnia podpisania Umowy; - Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji zostanie uruchomione poprzez wysłanie do Wykonawcy stosownego zawiadomienia w formie pisemnej lub dokumentowej. - Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie o realizację dostaw opcjonalnych.