2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering aansluitmateriaal
Beschreibung: Levering aansluitmateriaal onder een raamovereenkomst
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42130000 Leitungsventile, Hähne, Rohrarmaturen und ähnliche Vorrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Aansluitsets huishoudelijk
Beschreibung: Raamovereenkomst levering aansluitsets huishoudelijk
Los: LOT-0002
Titel: Aansluitsets huishoudelijk en zakelijk
Beschreibung: Levering aansluitsets huishoudelijk en zakelijk onder een raamovereenkomst
Los: LOT-0003
Titel: Dienstkranen
Beschreibung: Levering dienstkranen onder een raamovereenkomst
Los: LOT-0004
Titel: Hoofdkranen, passtukken begrenzers en watermeters, schroefkoppelingen voor koperen buis en koperen buizen
Beschreibung: Levering hoofdkranen, passtukken begrenzers en watermeters, schroefkoppelingen voor koperen buis en koperen buizen onder een raamovereenkomst.
420028-2026 - Mededinging
Nederland – Kranen, afsluiters, kleppen en dergelijke – Levering aansluitmateriaal
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering aansluitmateriaal
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 42130000 Kranen, afsluiters, kleppen en dergelijke
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Aansluitsets huishoudelijk
Perceel: LOT-0002
Perceel: LOT-0003
Titel: Dienstkranen
Perceel: LOT-0004