See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów komunalnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zagospodarowanie odpadów komunalnych: 1. Zadanie nr 1: „Zagospodarowanie odpadów komunalnych odebranych od właścicieli zamieszkałych nieruchomości z terenu miasta Bielsk Podlaski” 2. Zadanie nr 2: „Zagospodarowanie odpadów komunalnych przyjmowanych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Bielsku Podlaskim, ul. Torowa 40”
Interne Kennung: Izp.271.37.2024
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001