420038-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Software-Unterstützung – Rozvoj, podpora a dohled technologické a aplikační podpory pro MHMP i CMK
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozvoj, podpora a dohled technologické a aplikační podpory pro MHMP i CMK
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je zajištění podpory stávajícího řešení systému Technologického a aplikačního monitoringu, služeb proaktivního dohledu a rozvoje systému, konkrétně: a) Služby převzetí systému TAM o Tranzice (převzetí) systému od stávajícího provozovatele; b) Služby podpory provozu systému TAM o Provozní podpora stávajícího řešení TAM po dobu 36 měsíců; c) Služby dohledového centra o Zajištění služeb proaktivního dohledového centra pro detekci provozních i bezpečnostních hrozeb po dobu 18 měsíců; d) Služby rozvoje o Rozvojové činnosti po dobu 36 měsíců.
Interne Kennung121/25/OIC
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72220000 Systemberatung und technische Beratung
5. Los
LosLOT-0001