2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa monitoringu systemów teletechnicznych w pomieszczeniu Control Room na terenie multimodalnego dworca Łódź Fabryczna
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wykonywanie usługi stałego kompleksowego monitoringu elektronicznego i fizycznego stanu wszystkich budynków, budowli, instalacji, urządzeń, systemów oraz małej architektury i zieleni multimodalnego dworca Łódź Fabryczna obejmującego część kolejową PLK S.A. wraz z tunelem oraz część miejską – Wielostanowiskowy Przystanek Autobusowy (WPA) i parkingi wraz z pomieszczeniami technicznymi w szczególności poprzez teletechniczne systemy monitoringu zlokalizowane w pomieszczeniu Control Room na terenie Dworca Łódź Fabryczna.
Interne Kennung: 0112/IZ02GM/18183/05619/24/P
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71700000 Kontroll- und Überwachungsleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31620000 Elektrische Akustik- oder Optiksignalgeräte, 32235000 Betriebsüberwachungssystem, 34943000 Zugüberwachungssystem, 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen, 35121700 Alarmsysteme, 42961000 Steuerungs- und Kontrollsystem, 48813200 Systeme zur Echtzeit-Passagierinformation, 34971000 Geschwindigkeitskontrollkameras, 31625000 Einbruchs- und Feuermelder
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wykonywanie usługi stałego kompleksowego monitoringu elektronicznego i fizycznego stanu wszystkich budynków, budowli, instalacji, urządzeń, systemów oraz małej architektury i zieleni multimodalnego dworca Łódź Fabryczna obejmującego część kolejową PLK S.A. wraz z tunelem oraz część miejską – Wielostanowiskowy Przystanek Autobusowy (WPA) i parkingi wraz z pomieszczeniami technicznymi w szczególności poprzez teletechniczne systemy monitoringu zlokalizowane w pomieszczeniu Control Room na terenie Dworca Łódź Fabryczna
Interne Kennung: 0112/IZ02GM/18183/05619/24/P; PZ.293.1982.2024
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31625000 Einbruchs- und Feuermelder, 31620000 Elektrische Akustik- oder Optiksignalgeräte, 32235000 Betriebsüberwachungssystem, 34943000 Zugüberwachungssystem, 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen, 35121700 Alarmsysteme, 42961000 Steuerungs- und Kontrollsystem, 48813200 Systeme zur Echtzeit-Passagierinformation, 34971000 Geschwindigkeitskontrollkameras