2. Verfahren
Verfahren
Titel: Specializované právní služby v oblasti investiční výstavby ŘVC ČR
Beschreibung: Předmětem Rámcové dohody je v souladu s ustanovením § 131 a násl. ZZVZ úprava podmínek pro poskytování právních služeb mezi vybraným dodavatelem a zadavatelem po dobu účinnosti Rámcové dohody (dále též „právní služby“), jakož i úprava podmínek, na jejichž základě budou mezi zadavatelem a vybraným dodavatelem zadávány dílčí veřejné zakázky podle aktuální potřeby zadavatele. Dílčí veřejné zakázky budou zadávány prostřednictvím prováděcích smluv (dále též „Prováděcí smlouva“). Prováděcí smlouvy budou uzavírány postupem podle ustanovení § 134 odst. 1 ZZVZ, tj. postupem bez obnovení soutěže, přičemž bližší podmínky uzavírání Prováděcích smluv jsou uvedeny v článku 2 Rámcové dohody.
Interne Kennung: S/ŘVC/016/P/RAM/2018
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79100000 Dienstleistungen im juristischen Bereich
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Specializované právní služby v oblasti investiční výstavby ŘVC ČR - 3. OPAKOVANÉ ŘÍZENÍ