2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa specjalistycznego sprzętu jednorazowego i wielorazowego użytku stosowanego do operacji chirurgicznych, dla potrzeb Beskidzkiego Centrum Onkologii - Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II, w Bielsku-Białej.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, w ramach wyodrębnionych pakietów specjalistycznego sprzętu jednorazowego i wielorazowego użytku stosowanego do operacji chirurgicznych, dla potrzeb Beskidzkiego Centrum Onkologii - Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II, w Bielsku - Białej - w asortymencie i ilościach określonych szczegółowo w załączniku nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: DZP.271.47.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33169000 Chirurgische Instrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: W zakres zamówienia wchodzi sprzęt specjalistyczny jednorazowego i wielorazowego użytku, stosowany do operacji chirurgicznych - szczegółowo opisany w Załączniku nr 5 do SWZ - formularzu asortymentowo-cenowym.
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Interne Kennung: Pakiet nr 5