420135-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Tragbare Computer – Dodávka výpočetní techniky- notebooky 2025 - 2027
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka výpočetní techniky- notebooky 2025 - 2027
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je v souladu s § 131 zákona uzavření rámcové dohody s jedním účastníkem zadávacího řízení na dodávky výpočetní techniky dle aktuálních potřeb zadavatele.
Interne KennungRD na notebooky
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensDle § 57 odst. 2 ZZVZ
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237000 Teile und Zubehör für Computer
5. Los
LosLOT-0001
TitelDodávka výpočetní techniky - notebooky 2025 - 2027
Optionen
Beschreibung der OptionenCenu včetně DPH je možné překročit pouze v případě, že se ke dni zdanitelného plnění změní předpisy pro výpočet nebo sazby DPH.