420139-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Computerplattformen – Obnova serverové infrastruktury
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelObnova serverové infrastruktury
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření smlouvy na dodávku nových fyzických serverů a zajištění obnovy infrastruktury datového centra jako klíčového prvku IT infrastruktury, který poskytuje centralizovanou platformu pro hostování kritických aplikací a služeb zadavatele. Serverová infrastruktura bude zároveň podporovat moderní virtualizační platformy, které umožní efektivní využití fyzických zdrojů a snazší správu serverových prostředí. Předmětem plnění je dále implementace centrálního diskového úložiště s vysokou kapacitou pro ukládání dat a zálohovacího systému pro ochranu před kybernetickými útoky a selháním hardwaru a implementace centralizovaných nástrojů pro monitoring a správu všech komponent infrastruktury.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30211300 Computerplattformen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 48810000 Informationssysteme, 50312000 Wartung und Reparatur von Computeranlagen, 50312300 Wartung und Reparatur von Datennetzeinrichtungen, 32420000 Netzausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungOVZ/2025/0020
Optionen
Beschreibung der OptionenNabídková cena může být změněna pouze z důvodu změny zákona č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty, ve znění pozdějších předpisů, v takovém případě bude cena včetně DPH částečně či úplně snížena nebo zvýšena přesně podle účinnosti příslušné změny zákona č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty, ve znění pozdějších předpisů.