2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa paliwa gazowego obejmującego dystrybucję i zakup gazu na lata 2026-2027 dla szkół i placówek oświatowych Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa paliwa gazowego zgodnie z warunkami określonymi w ustawie z dnia 10 kwietnia 1997 roku – Prawo energetyczne (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 266 z późn. zm.) oraz w aktach wykonawczych, polegająca na świadczeniu usług przesyłania, dystrybucji i sprzedaży paliwa gazowego do następujących placówek oświatowych Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy: 1) Przedszkole nr 64 im. Przyjació ł Kubusia Puchatka 2) Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 65 „Tarchominek” 3) Przedszkole nr 76 im. Warsa i Sawy 4) Przedszkole nr 192 „Wesoły Pędzelek” 5) Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 226 Małego Europejczyka 6) Plastusiowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 414 7) Przedszkole nr 428 8) Przedszkole nr 429 9) Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 430 10) Przedszkole nr 431 11) Szkoła Podstawowa nr 31 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 12) Szkoła Podstawowa nr 110 im. Kazimierza Jeżewskiego 13) Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 112 im. Marii Kownackiej 14) Szkoła Podstawowa nr 118 im. Przyjaciół Mazowsza 15) Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 154 im. Pawła Edmunda Strzeleckiego 16) Szkoła Podstawowa nr 231 im. gen. Mariusza Zaruskiego 17) Szkoła Podstawowa nr 257 im. prof. Mariana Falskiego 18) Szkoła Podstawowa nr 314 im. Przyjació ł Ziemi 19) Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 342 im. Jana Marcina Szancera 20) Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 im. Powstania Warszawskiego 21) Szkoła Podstawowa nr 356 im. Ryszarda Kaczorowskiego 22) Szkoła Podstawowa nr 361 im. Papcia Chmiela 23) Szkoła Podstawowa nr 365 im. Wojciecha Zawadzkiego 24) Szkoła Podstawowa nr 366 im. Jana Pawła II 25) Szkoła Podstawowa nr 367 i. Polskich Noblistów 26) Szkoła Podstawowa nr 368 im. Polskich Olimpijczyków 27) Szkoła Podstawowa nr 406 28) Liceum Ogólnokształcące nr 165 29) Przychodnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 21 2. Każda z w/w placówek oświatowych Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy podpisze swoją własną umowę z Wykonawcą, zgodnie ze wzorem umowy stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa paliwa gazowego zgodnie z warunkami określonymi w ustawie z dnia 10 kwietnia 1997 roku – Prawo energetyczne (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 266 z późn. zm.) oraz w aktach wykonawczych, polegająca na świadczeniu usług przesyłania, dystrybucji i sprzedaży paliwa gazowego do następujących placówek oświatowych Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy: 1) Przedszkole nr 64 im. Przyjació ł Kubusia Puchatka 2) Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 65 „Tarchominek” 3) Przedszkole nr 76 im. Warsa i Sawy 4) Przedszkole nr 192 „Wesoły Pędzelek” 5) Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 226 Małego Europejczyka 6) Plastusiowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 414 7) Przedszkole nr 428 8) Przedszkole nr 429 9) Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 430 10) Przedszkole nr 431 11) Szkoła Podstawowa nr 31 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 12) Szkoła Podstawowa nr 110 im. Kazimierza Jeżewskiego 13) Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 112 im. Marii Kownackiej 14) Szkoła Podstawowa nr 118 im. Przyjaciół Mazowsza 15) Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 154 im. Pawła Edmunda Strzeleckiego 16) Szkoła Podstawowa nr 231 im. gen. Mariusza Zaruskiego 17) Szkoła Podstawowa nr 257 im. prof. Mariana Falskiego 18) Szkoła Podstawowa nr 314 im. Przyjació ł Ziemi 19) Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 342 im. Jana Marcina Szancera 20) Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 im. Powstania Warszawskiego 21) Szkoła Podstawowa nr 356 im. Ryszarda Kaczorowskiego 22) Szkoła Podstawowa nr 361 im. Papcia Chmiela 23) Szkoła Podstawowa nr 365 im. Wojciecha Zawadzkiego 24) Szkoła Podstawowa nr 366 im. Jana Pawła II 25) Szkoła Podstawowa nr 367 i. Polskich Noblistów 26) Szkoła Podstawowa nr 368 im. Polskich Olimpijczyków 27) Szkoła Podstawowa nr 406 28) Liceum Ogólnokształcące nr 165 29) Przychodnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 21 2. Każda z w/w placówek oświatowych Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy podpisze swoją własną umowę z Wykonawcą, zgodnie ze wzorem umowy stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Menge: 56 150 542