420192-2026 - Ergebnis
Polen – Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial – Dostawa sprzętu jednorazowego i wielorazowego użytku dla Zespołu Opieki Zdrowotnej we Włoszczowie – Szpitala Powiatowego im. Jana Pawła II.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu jednorazowego i wielorazowego użytku dla Zespołu Opieki Zdrowotnej we Włoszczowie – Szpitala Powiatowego im. Jana Pawła II.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego i wielorazowego użytku dla Zespołu Opieki Zdrowotnej we Włoszczowie – Szpitala Powiatowego im. Jana Pawła II.
Vorherige Bekanntmachung175290-2026
Interne Kennung03/02/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692800 Dialyselösungen, 33181520 Verbrauchsmaterial für Nierendialyse
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 31
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego i wielorazowego użytku dla Zespołu Opieki Zdrowotnej we Włoszczowie – Szpitala Powiatowego im. Jana Pawła II. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem asortymentu, ilości oraz wymagań jakościowych wchodzących w zakres przedmiotu poszczególnych części zamówienia znajduje się w Zestawieniu sprzętu jednorazowego i wielorazowego użytku” – szczegółowy formularz asortymentowo cenowy stanowiący załącznik nr 1 pogrupowany w pakiety od 1 do 43 niniejszej SWZ (pakiet nie podlega podziałowi).
Interne KennungPakiet nr 31
Optionen
Beschreibung der OptionenZamówienie nie przewiduje prawa opcji
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 32
Interne KennungPakiet nr 32
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 33
Interne KennungPakiet nr 33
LosLOT-0004
TitelPakiet nr 34
Interne KennungPakiet nr 34
LosLOT-0005
TitelPakiet nr 35
Interne KennungPakiet nr 35
LosLOT-0006
TitelPakiet nr 36
Interne KennungPakiet nr 36
LosLOT-0007
TitelPakiet nr 37
Interne KennungPakiet nr 37
LosLOT-0008
TitelPakiet nr 38
Interne KennungPakiet nr 38
LosLOT-0009
TitelPakiet nr 39
Interne KennungPakiet nr 39
LosLOT-0010
TitelPakiet nr 40
Interne KennungPakiet nr 40
LosLOT-0011
TitelPakiet nr 41
Interne KennungPakiet nr 41
LosLOT-0012
TitelPakiet nr 42
Interne KennungPakiet nr 42
LosLOT-0013
TitelPakiet nr 43
Interne KennungPakiet nr 43