See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RAAMOVEREENKOMST VOOR ONDERHOUD EN HERSTELLINGEN VAN HEFTRUCKS EN INTERNE TRANSPORTMIDDELEN
Beschreibung: Het periodiek onderhoud en eventuele reparaties van de heftrucks en magazijntoestellen in 6 VDAB-locaties verspreid over Vlaanderen. Het onderhoud gebeurt jaarlijks of tweejaarlijks al naargelang het toestel en enkel na afroep van VDAB. Voor een gedetailleerde omschrijving van de opdracht verwijzen we naar Deel III Technische bepalingen van dit bestek. De opdracht is opgedeeld in volgende percelen: Perceel 1: Onderhoud en reparatie van heftrucks en magazijntoestellen van het merk Linde Perceel 2: Onderhoud en reparatie van heftrucks en magazijntoestellen van het merk Jungheinrich Perceel 3: Onderhoud en reparatie van heftrucks en magazijntoestellen van het merk Toyota en BT Perceel 4: Onderhoud en reparatie van heftrucks en magazijntoestellen van het merk Atlet Perceel 5: Onderhoud en reparatie van heftrucks en magazijntoestellen van het merk Hyster Perceel 6: Onderhoud en reparatie van heftrucks en magazijntoestellen van het merk Kion (Still) Perceel 7: Onderhoud en reparatie van heftrucks en magazijntoestellen van het merk Komatsu
Interne Kennung: 2026/1011/INK/CC/EVO
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2026/1011/INK/CC/EVO - LINDE Onderhoud en reparatie
Beschreibung: Onderhoud en reparatie van heftrucks en magazijntoestellen van het merk Linde
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2026/1011/INK/CC/EVO - JUNGHEINRICH onderhoud en reparatie
Beschreibung: Onderhoud en reparatie van heftrucks en magazijntoestellen van het merk Jungheinrich
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 2026/1011/INK/CC/EVO - TOYOTA EN BT onderhoud en reparatie
Beschreibung: Onderhoud en reparatie van heftrucks en magazijntoestellen van het merk Toyota en BT
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 2026/1011/INK/CC/EVO - ATLET onderhoud en reparatie
Beschreibung: Onderhoud en reparatie van heftrucks en magazijntoestellen van het merk Atlet
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: 2026/1011/INK/CC/EVO - HYSTER onderhoud en reparatie
Beschreibung: Onderhoud en reparatie van heftrucks en magazijntoestellen van het merk Hyster
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: 2026/1011/INK/CC/EVO - KION (STILL) onderhoud en reparatie
Beschreibung: Onderhoud en reparatie van heftrucks en magazijntoestellen van het merk Kion (Still)
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: 2026/1011/INK/CC/EVO - KOMATSU onderhoud en reparatie
Beschreibung: Onderhoud en reparatie van heftrucks en magazijntoestellen van het merk Komatsu
Interne Kennung: 7