2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nadzór nad aktualizacjami bazy danych EGiB jednostek ewidencyjnych: Trzciana, Bochnia–miasto, Bochnia–obszar wiejski, Łapanów, aktualizacja bazy danych EGiB w zakresie budynków BNE realizowane w ramach projektu „Cyfrowe rozwiązania dla geodezji Powiatu Bocheńskiego”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na pełnieniu nadzoru geodezyjnego nad aktualizacjami bazy danych EGIB następujących jednostek ewidencyjnych: 1) Aktualizacja bazy danych EGiB jednostki ewidencyjnej Trzciana, 2) Aktualizacja bazy danych EGiB jednostki ewidencyjnej Bochnia – miasto, 3) Aktualizacja bazy danych EGiB jednostki ewidencyjnej Bochnia – obszar wiejski, 4) Aktualizacja bazy danych EGiB jednostki ewidencyjnej Łapanów, 5) Aktualizacja bazy danych EGiB jednostki ewidencyjnej Rzezawa, Żegocina, Drwinia, Nowy Wiśnicz-miasto, Nowy Wiśnicz-obszar wiejski, Lipnica Murowana, Bochnia-miasto w zakresie budynków BNE; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: • Warunki techniczne zamówienia określone dla usługi nadzoru oraz oddzielnie dla każdego zadania od 1-5 stanowiące Załącznik nr 11 do SWZ; • Projektowane postanowienia umowy – określające sposób realizacji zamówienia stanowiący Załącznik nr 6 do SWZ. 2. Zastrzeżenie dotyczące Wykonawców składających oferty. Zamawiający informuje, że Wykonawca składający ofertę w przedmiotowym postępowaniu, nie może być równocześnie Wykonawcą zadania – „Aktualizacja bazy danych EGIB dla jednostek ewidencyjnych Powiatu Bocheńskiego”, jego podwykonawcą, konsorcjantem, ani podmiotem powiązanym osobowo lub kapitałowo z Wykonawcą zadania lub podmiotem, który w jakikolwiek sposób uczestniczy w realizacji nadzorowanych zadań „Aktualizacji bazy danych EGiB dla jednostek ewidencyjnych Powiatu Bocheńskiego”. Wykaz wykonawców wybranych do realizacji zadania „Aktualizacji bazy danych EGiB dla jednostek ewidencyjnych Powiatu Bocheńskiego” dostępny jest pod linkiem https://powiat-bochnia.ezamawiajacy.pl/pn/powiat-bochnia/demand/212044/notice/public/details Wykonawca w formularzu ofertowym podpisuje stosowne oświadczenie w tym zakresie.
Interne Kennung: RI.272.12.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71700000 Kontroll- und Überwachungsleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na pełnieniu nadzoru geodezyjnego nad aktualizacjami bazy danych EGIB następujących jednostek ewidencyjnych: 1) Aktualizacja bazy danych EGiB jednostki ewidencyjnej Trzciana, 2) Aktualizacja bazy danych EGiB jednostki ewidencyjnej Bochnia – miasto, 3) Aktualizacja bazy danych EGiB jednostki ewidencyjnej Bochnia – obszar wiejski, 4) Aktualizacja bazy danych EGiB jednostki ewidencyjnej Łapanów, 5) Aktualizacja bazy danych EGiB jednostki ewidencyjnej Rzezawa, Żegocina, Drwinia, Nowy Wiśnicz-miasto, Nowy Wiśnicz-obszar wiejski, Lipnica Murowana, Bochnia-miasto w zakresie budynków BNE; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: • Warunki techniczne zamówienia określone dla usługi nadzoru oraz oddzielnie dla każdego zadania od 1-5 stanowiące Załącznik nr 11 do SWZ; • Projektowane postanowienia umowy – określające sposób realizacji zamówienia stanowiący Załącznik nr 6 do SWZ.