42024-2026 - Ergebnis
Niederlande – Dienstleistungen von Ingenieurbüros – Ingenieurs- en adviesdiensten 2026-2030
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ingenieurs- en adviesdiensten 2026-2030
Beschreibung: Het doel van de aanbesteding is om raamovereenkomsten met 4 professionele, betrouwbare partners af te sluiten voor de uitvoering van diverse ingenieurs- en adviesdiensten voor de periode van 4 jaar met een optie tot verlenging. De verwachte omvang per jaar is gemiddeld € 300.000 waarbinnen nadere opdrachten worden verdeeld over de 4 gecontracteerde partijen. De maximale waarde voor de gehele duur van de raamovereenkomst is € 3.000.000.
Interne Kennung: Zaaknr.: 1114139
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Ingenieursdiensten
Beschreibung: Het doel van de aanbesteding is om raamovereenkomsten met 4 professionele, betrouwbare partners af te sluiten voor de uitvoering van diverse ingenieurs- en adviesdiensten voor de periode van 4 jaar met een optie tot verlenging.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Overeenkomst is 4 jaar met optie van 2 maal 1 jaar.