420266-2026 - Wettbewerb
Polen – Orthopädische Implantate – DOSTAWA ENDOPROTEZ I IMPLANTÓW WRAZ Z DZIERŻAWĄ INSTRUMENTARIUM DLA SAMODZIELNEGO PUBLICZNEGO WOJEWÓDZKIEGO SZPITALA CHIRURGII URAZOWEJ IM. DR. JANUSZA DAABA W PIEKARACH ŚLĄSKICH (CZĘŚĆ 2)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA ENDOPROTEZ I IMPLANTÓW WRAZ Z DZIERŻAWĄ INSTRUMENTARIUM DLA SAMODZIELNEGO PUBLICZNEGO WOJEWÓDZKIEGO SZPITALA CHIRURGII URAZOWEJ IM. DR. JANUSZA DAABA W PIEKARACH ŚLĄSKICH (CZĘŚĆ 2)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Dostawa endoprotez i implantów wraz z dzierżawą instrumentarium dla Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Chirurgii Urazowej im. dr. Janusza Daaba w Piekarach Śląskich (cz.2) , zgodnie z wymaganiami opisanymi w SWZ. Przedmiot zamówienia został podzielony na 19 części dalej zwane: „Pakietami” szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy oraz dla pakietów od 1-19 oraz w załącznikach 2.1, 2.2, 2.3, 2.4 i 2.10.
Interne KennungSZP.270-24/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141750 Künstliche Gelenke
5. Los
LosLOT-0001
TitelImplanty kręgosłupowe
BeschreibungDostawa wraz z transportem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2 i 2.1 (OPZ) do SWZ
Interne KennungPakiet nr 1
LosLOT-0002
BeschreibungDostawa wraz z transportem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2 i 2.2 (OPZ) do SWZ
Interne KennungPakiet nr 2
LosLOT-0003
BeschreibungDostawa wraz z transportem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2 i 2.3 (OPZ) do SWZ
Interne KennungPakiet nr 3
LosLOT-0004
BeschreibungDostawa wraz z transportem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2 i 2.4 (OPZ) do SWZ
Interne KennungPakiet nr 4
LosLOT-0005
BeschreibungDostawa wraz z transportem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2 do SWZ
Interne KennungPakiet nr 5
LosLOT-0006
TitelZestaw do cementoplastyki PMMA
Interne KennungPakiet nr 6
LosLOT-0007
Interne KennungPakiet nr 7
LosLOT-0008
TitelImplanty
Interne KennungPakiet nr 8 - Implanty
LosLOT-0009
TitelImplanty (BARK)
Interne KennungPakiet nr 9
LosLOT-0010
TitelOsteotomia piszczeli i uda
BeschreibungDostawa wraz z transportem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2 i 2.10 (OPZ) do SWZ
Interne KennungPakiet nr 10
LosLOT-0011
TitelPłytka do bliższej nasady kości ramiennej XXL
Interne KennungPakiet nr 11
LosLOT-0012
TitelEndoproteza silikonowa stawu śródstopia
Interne KennungPakiet nr 12
LosLOT-0013
TitelSystemy do aspiratora
Interne KennungPakiet nr 13
LosLOT-0014
TitelWyroby ortopedyczne dziecięce
Interne KennungPakiet nr 14
LosLOT-0015
TitelSyntetyczny materiał kościozastępczy
Interne KennungPakiet nr 15
LosLOT-0016
TitelDruty prowadzące, klamry i śruby kompresyjne, implanty
Interne KennungPakiet nr 16
LosLOT-0017
TitelStabilizatory, płytki, wkręty, podkładki
Interne KennungPakiet nr 17
LosLOT-0018
TitelPłytki, śruby
Interne KennungPakiet nr 18
LosLOT-0019
TitelEndoproteza rewizyjna stawu kolanowego półwiązana i związana
Interne KennungPakiet nr 19