2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi medycyny pracy w Świdnicy (WRKP Wrocław)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprawowanie opieki zdrowotnej nad pracownikami Poczty Polskiej S.A., obsługiwanymi w zakresie kadrowym przez Wydział Regionalny Kadr i Płac we Wrocławiu, oraz inne Wydziały Regionalne obsługujące pracowników realizujących zadana na terenie miasta Świdnica i okolice. Miejsce wykonywania usług z zakresu medycyny pracy: na terenie miasta Świdnica. W okresie obowiązywania umowy przedmiotem zamówienia objętych będzie około 584 usług /badań dla pracowników Poczty Polskiej S.A. i kandydatów do pracy w PP S.A.
Interne Kennung: BZ.26.284.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamówienie na usługi społeczne, jednoetapowe, prowadzone w procedurze odwróconej, dokumenty dostępne na stronie internetowej prowadzonego postępowania
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge, 85148000 Medizinische Analysedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprawowanie opieki zdrowotnej nad pracownikami Poczty Polskiej S.A., obsługiwanymi w zakresie kadrowym przez Wydział Regionalny Kadr i Płac we Wrocławiu, oraz inne Wydziały Regionalne obsługujące pracowników realizujących zadana na terenie miasta Świdnicy i okolic. Miejsce wykonywania usług z zakresu medycyny pracy: na terenie miasta Świdnica. W okresie obowiązywania umowy przedmiotem zamówienia objętych będzie około 584 usług /badań dla pracowników Poczty Polskiej S.A. i kandydatów do pracy w PP S.A.