See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa strzelb WS dla JW 4101 w Lublińcu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa strzelb gładkolufowych WS w ilościach oraz konfiguracji określonej szczegółowo w OPZ
Vorherige Bekanntmachung: 87708-2026
Interne Kennung: 3/OIB/2026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35321000 Leichtfeuerwaffen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa strzelb WS
Beschreibung: Z uwagi na poufny charakter informacji w opisie przedmiotów zamówienia, OPZ zostanie przekazany wyłącznie wykonawcom, którzy zostaną zaproszeni do II etapu składania ofert, poprzez przesłanie przez Zamawiającego informacji na wskazany przez Wykonawcę e-mail.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ustawy. 1) Realizacja prawa opcji polegać będzie na zakupie dodatkowych ilości strzelb zgodnie z ilością określoną w Ogłoszeniu.