2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderwijs- en kantoormeubilair
Beschreibung: De gewenste situatie voor Kentalis is een centraal aangestuurde en toekomstbestendige meubilairvoorziening, vormgegeven via een raamovereenkomst met één leverancier. De raamovereenkomst heeft een looptijd van vier (4) jaar met drie (3) keer een verlengoptie van twee (2) jaar. De geraamde opdrachtwaarde bedraagt €6.664.000,- voor de volledige looptijd van de raamovereenkomst, 10 jaar.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel, 39160000 Schulmöbel
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1