42035-2024 - Ergebnis
Polen – Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste – ODBIÓR, TRANSPORT I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH ZE WSZYSTKICH NIERUCHOMOŚCI ZNAJDUJĄCYCH SIĘ NA TERENIE GMINY MROCZA ORAZ PSZOK
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ODBIÓR, TRANSPORT I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH ZE WSZYSTKICH NIERUCHOMOŚCI ZNAJDUJĄCYCH SIĘ NA TERENIE GMINY MROCZA ORAZ PSZOK
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest odbiór i transport do wskazanej instalacji komunalnej niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych (20 03 01) oraz odbiór i zagospodarowanie selektywnie odebranych odpadów komunalnych ze wszystkich nieruchomości na terenie gminy Mrocza, takich jak: a) nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, tzw. „nieruchomości zamieszkane”, b) nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne, tzw. „nieruchomości niezamieszkane”, c) nieruchomości, na których znajduje się domek letniskowy i innej nieruchomości wykorzystywanej na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, d) Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOK. 2) Wykonawca zobowiązany jest do odebrania bezpośrednio z terenu nieruchomości i transportu do wskazanej instalacji kom., następujących frakcji odpadów kom.: a) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne (20 03 01) – bez zagospodarowania – transport do wskazanej przez Zamawiającego instalacji komunalnej.
Interne Kennung: RI.271.6.1.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i transport do wskazanej instalacji komunalnej niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych (20 03 01) oraz odbiór i zagospodarowanie selektywnie odebranych odpadów komunalnych ze wszystkich nieruchomości na terenie gminy Mrocza. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ODBIÓR, TRANSPORT I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH ZE WSZYSTKICH NIERUCHOMOŚCI ZNAJDUJĄCYCH SIĘ NA TERENIE GMINY MROCZA ORAZ PSZOK
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513200 Beseitigung von kommunalem Müll, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90513100 Hausmüllbeseitigung