See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej wraz ze świadczeniem usług dystrybucji energii elektrycznej na rzecz Archiwum Akt Nowych
Beschreibung: 1. Opis przedmiotu zamówienia: przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej w okresie 36 miesięcy, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (Dz. U. z 2022 r., poz. 1385 z późn, zm.) zwaną dalej: ustawą PE. Dostawa (zakup i dystrybucja) energii elektrycznej będzie odbywać się do budynku: Archiwum Akt Nowych, ul. Stefana Hankiewicza 1, 02-103 Warszawa, do punktu poboru energii (PPE) Szacowany wolumen roczny 4 500 000,00 kWh. Niniejsze postępowanie jest prowadzone w celu zawarcia umowy kompleksowej na sprzedaż i dystrybucję energii elektrycznej 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 10 do SWZ, stanowiącym integralną część niniejszej SWZ oraz załączniku nr 9 Projektowane postanowienia umowy
Vorherige Bekanntmachung: 140278-2024
Interne Kennung: 261.1.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65300000 Stromversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia: przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej w okresie 36 miesięcy, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (Dz. U. z 2022 r., poz. 1385 z późn, zm.) zwaną dalej: ustawą PE. Dostawa (zakup i dystrybucja) energii elektrycznej będzie odbywać się do budynku: Archiwum Akt Nowych, ul. Stefana Hankiewicza 1, 02-103 Warszawa, do punktu poboru energii (PPE) Szacowany wolumen roczny 4 500 000,00 kWh. Niniejsze postępowanie jest prowadzone w celu zawarcia umowy kompleksowej na sprzedaż i dystrybucję energii elektrycznej Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 10 do SWZ, stanowiącym integralną część niniejszej SWZ oraz załączniku nr 9 Projektowane postanowienia umowy
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung